مراقب‌های پزشکی

مراقبت، رسیدگی و درمان بیماری‌های سالمندان ساکن در سرای سالمندان توحید گلمکان

ایجاد محیط شاد

تلاش برای برپا سازی محیطی شاد برای سالمندان و رسیدگی به مشکلات روحی سالمندان

خدمات همیاری

کسب خدمات همیاری و مشارکت مادی و معنوی مردم در جهت حمایت از سالمندان

مراقبت شبانه روزی

نگهداری شبانه روزی از سالمندانی که سالها به جامعه خدمت کرده‌اند و اکنون نیازمند کمک هستند

نیازهایی که باید برآورده شوند

موسسه‌هایی که برای نگهداری شبانه روزی سالمندان تاسیس شده‌اند، به جریانی از نیازمندی ها وابسته هستند که باید به صورت همیشگی تهیه و در دسترس باشند. لینک زیر را دنبال کنید و نیازمندی‌های ما را ببینید.

بیشتر...

حمایت از ما

خیریه سالمندان توحید گلمکان، مکانیست که برپایه حمایت‌های مردم مهربانی که از ما حمایت می‌کنند تاسیس و اداره می‌شود. همه شما می‌‌توانید در هر زمینه‌ای حامی ما باشید. برای اطلاع از انواع حمایت‌ها لینک زیر را دنبال کنید.

بیشتر...

مشکلات موجود ما

علاوه بر نیازمندی‌های روزانه نگهداری از سالمندان مشکلات دیگری داریم و با آن‌ها روبرو می‌شویم که همیاری حامیان ما را می‌طلبد. لطفا از هر صنفی که هستید لینک زیر را مشاهده کنید شاید به تخصص شما نیاز باشد.

بیشتر...

رسانه ما باشید

همیشه افراد خیری هستند که دنبال جایی برای کمک کردن می‌گردند، ما در صفحه رسانه خود راه‌هایی را معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید این موسسه خیریه را به دوستان خود معرفی کنید. لطفا لینک زیر را دنبال کنید

بیشتر...

اعلام حمایت

اگر مایل به همکاری و یا هم‌صدایی با ما هستید؛ فرم حمایت از ما را پر کرده و حوزه فعالیت خود را برای ما بگذارید تا در صورت نیاز به تخصص شما تماس گرفته شود. پر کردن فرم حمایت، خود به تنهایی پاداشی برای این کار و دلگرمی بزرگی برای ماست.

بیشتر...