هیچ رنگی در زندگی انسان رنگ نمی‌بخشد مگر با رنگ شادمانی و شعف چهره‌های غمگین همنوعان مستمند.

اگر چه کمک نقدی بهترین روش برای حمایت از ماست اما؛ تمام حمایت‌ها لزوما نباید به پرداخت نقدی منتهی شود. ما حامیانی داریم که قلبا با ما همراهی می‌کنند اما به هر دلیلی نمی‌توانند پرداخت نقدی داشته باشند. در ادامه ما برخی از انواع حمایت‌های غیر نقدی مطرح گردیده، که شما حامیان دریا دل می‌توانید از این طریق ما و سالمندان این مرکز را تحت حمایت خود قرار دهید.‌

دلجویی از سالمندان مرکز

یکی از مهمترین نیازهای انسان، بخصوص در کهنسالی، نیاز به محبت و مهربانیست. ما در اینجا سعی کرده‌ایم تا جایی که امکان داشته برای سالمندان محیطی سالم و مراقبت‌های لازم را فراهم کنیم؛ اما چیزی که بیش از همه چیز برای سالمندان حیاتیست محبت و احساس شاد بودن است. با حضور سبز خود و دلجویی از ساکنان این سرا باعث شادی و امید در سالمندان شوید. درهای موسسه در تمام ساعات شبانه روز برای حضور شما عزیزان پرمهر باز خواهد بود.

تماس با ما
تهیه نیازمندی‌های مرکز

از آنجایی که این موسسه یک مرکز شبانه روزی است قطعا نیاز‌های روزانه یک منزل مسکونی که همه با آنها آشنایی داریم از نیازهای همیشگی این مرکز است؛ به علاوه این مرکز شبانه روزی از سالمندان نگهداری می‌کند که همین امر نیازهای آنان را خاص‌تر می‌کند که تهیه آن نیز مشکل‌تر است. ما در صفحه نیازمندی‌ این سایت مرکز لیست تمام نیازمندی‌های خود را قرار داده‌ایم در صورتی که مایل به کمک به ما در این زمینه هستید لینک زیر را دنبال کنید و نیازهای ما را ببینید.

نیازمندی‌های ما
برگزاری رویداد‌های فرهنگی

ما در این مرکز از هرگونه گردهمایی فرهنگی حمایت می‌کنیم. اگر در زمینه فرهنگی و هنری مشغول فعالیت هستید یا دوستانی دارید که در این زمینه‌ها فعالیت می‌کنند؛ برای ما افتخاریست که میزبان و شاهد هنرمندی شما باشیم. همچنین ما برای برگزاری هرچه بهتر این گردهمایی‌ها نیازمندافرادی برای کمک در این زمینه هستیم. در صورت تمایل به حضور در این مرکز، با مراجعه به صفحه -تماس با ما- با ما تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم برای برگزاری گردهمایی فراهم شود.

تماس با ما
طراحی پوستر و عکس

ما بر اساس تجربه دریافته‌ایم که بسیاری از مردم قلب های مهربانی دارند و در صورت اطلاع از مراکز خیریه از هیچ کمکی دریغ ندارند. ما به عکس‌هایی نیاز داریم تا در بخش رسانه سایت منتشر و مردم عزیز را از وجود خود و نیاز‌هایمان مطلع کنیم. از تمام کسانی که می‌توانند طرحی برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی و یا چاپ پوستر آماده کنند خواهشمندیم به صفحه ارسال عکس رفته و شرایط ذکر شده را مد نظر قرار داده و طرح خود را برای ما ارسال نمایید.

ارسال عکس
تبلیغ ما در شبکه‌های اجتماعی

امروزه هرکدام از ما در یک یا چند شبکه اجتماعی مجازی عضویت داریم و از طریق آنها با افراد بسیاری در ارتباط هستیم. در صفحه _رسانه_ تدابیری اتخاذ کرده‌ایم که شما به عنوان _حامی خیریه توحید گلمکان_ بتوانید تصاویر و رسانه‌های ما را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. اگر شما گروه یا صفحه پر بازدیدی دارید که می‌تواند به معرفی این خیریه به دیگران کمک کند لطفا به صفحه _رسانه_ بروید و از تصاویری که در آنجا بارگذاری کرده‌ایم در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

رسانه ما
پر کردن فرم حمایت

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید هیچکدام از حمایت‌های دسته‌بندی شده ما را اجابت کنید و از طرفی مایل به کمک، همکاری و یا هم‌صدایی با ما هستید؛ لطفا فرم حمایت از ما را پر کرده و در صورت تمایل حوزه فعالیت و همکاری خود به همراه کانال ارتباطی‌تان را برای ما بگذارید تا در صورت نیاز به تخصص و یا زمینه همکاری شما با شما تماس گرفته شود. پر کردن فرم حمایت از ما خود به تنهایی پاداشی برای این کار خدا پسندانه و دلگرمی بزرگی برای ماست.

فرم حمایت